Dojazd

Przytulisko znajduje się w Oławie, obok oczyszczalni ścieków przy ul.Rybackiej 31. Jadąc od ul. Chrobrego trzeba dojechać do końca oczyszczalni i skręcić jadąc wąską ścieżką w prawo po betonowych płytach. Jadąc od Lipowej/Siedlec do azylu skręć w lewo tuż przed oczyszczalnią.

Wyświetl większą mapę

Przytulisko czynne jest 7 dni w tygodniu w od 8-9 i od 15-16. Jesteśmy w tych godzinach codziennie, 365 dni w roku, również w niedziele i święta - nie musisz dzwonić i pytać. Zapraszamy na miejsce, aby pooglądać psy, spytać o koty, wyprowadzić psy w ramach wolontariatu. Na miejscu odpowiemy na wszystkie pytania. W innych godzinach trzeba się umówić, ale mamy prośbę, aby uszanować nasze życie rodzinne.

Kochamy zwierzęta, chcemy aby wszystkie były szczęśliwe, ale telefony do schroniska 30 x w niedziele, aby powiadomić nas o psie oddawanym z powodu alergii u dziecka lub wyjazdu za granicę lub sprzedaży domu mogą poczekać do dnia powszedniego. Za schroniskiem kryje się osoba, która ma dzieci też chce iść z nimi na spacer i porozmawiać lub jeden dzień w tygodniu odpocząć.

Większość telefonów może poczekać do dnia powszedniego. Do usłyszenia w poniedziałek. Tel. 514708199,500 847 340 oraz 608226996 . Jeżeli zauważeś ranne lub porzucone zwierzę zadzwoń na policję 997 lub nr alarmowy 112. W dni powszednie takie zgłoszenia odbierają strażnicy miejscy (na terenie miasta) i straż gminna (na terenie wiejskim).

Copyright © 2019 Stowarzyszenie "Podaj Łapę"